DIFFERENT WORLD

Byłeś kiedyś w Londynie? Marzysz o tym, by stanąć na Placu Św. Piotra w Watykanie czy zobaczyć weneckie gondole? A może chciałbyś zrobić sobie zdjęcie z Wieżą Eiffla? W takim razie świetnie trafiłeś! Masz okazję zrobić to wszystko w jednym miejscu! Tym miejscem jest właśnie Inwałd. 


Ta niewielka miejscowość położona w województwie małopolskim zaprasza Was na wyprawę nie tylko po krajach takich jak: Australia, Grecja, Włochy, Chiny, Francja i Meksyk ale również po naszej malowniczej Polsce. W Parku Miniatur znajdziecie projekty wykonane w skali 1:15, a nawet 1:10. Oprócz najbardziej znanych zabytków wyżej wymienionych państw czeka na Was także Zielony Labirynt, w którym będziecie się mogli zgubić na terenie aż 2 tysięcy metrów kwadratowych. Normalny bilet kosztuje ok. 40zł, zaś ulgowy ok. 35zł. W cenie wejściówki możecie skorzystać z mini wesołego miasteczka czyli Koła Młyńskiego, Łodzi Pirackiej, Dancing Fly oraz różnego rodzaju karuzel. Małych turystów na pewno ucieszy obecność dmuchanego zamku i Małpiego Gaju, zaś starszych Wystawa Tutenchamona, Kino 5D bądź symulator. 

Park Miniatur to przynajmniej kilka godzin dobrej zabawy. Z głodu na pewno nie umrzecie, na miejscu znajdują się bowiem punkty gastronomiczne. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej odsyłam Was do strony internetowej.

K.

You Might Also Like

0 komentarze